Pogledaj jedan post
Old 19.07.2008., 18:52   #18
Quote:
Warren kaže: Pogledaj post
Napali ste Armiju Bih kad je bila u najgorim trenutcima, mislili ste hajmo ih dokrajciti,to je saka jada ali izgleda da su Boban & Company lose procjenili situaciju.

Hjteli ste da stvarate neku Herceg-Bosnu na stetu bosnjaka, ali i pored sve pomoci od Hv-a dobili ste sto ste zasluzili.

Znas onu pjesmu ko se maca hvata od maca i gine, ko za Bosnu nije neka iz nje ide ?

Kad su Jokeri i razni "junaci" palili i klali sve bosnjacko, tada niste razmisljali o posljedicama.
Fino ste pupusili posle.
Danas vam ostaje samo da kukate
ovo otprilke zvuci ko kad seselj kaze da smo pokatoliceni srbi..znas onako bubnes mi napali armiju..makar nema nikakvih osnova za tu tvrdnju i nitko normalan i racionalan nebi to sa strane utvrdio da mu kazes kakvo je bilo stanje na terenu..znaci mi vas napali,a prije toga vam slali gardijske brigade u posavinu i dali vam oruzje i da vam dodju mudjahedini..koji smo mi sadisti jebote..ovo nije zabiljezeno upovijesti ratovanja..jel kuzis ti kako glup ispadas..naoruzavas jednu vojsku ipomazes joj,a dugorocno u planu imas da zaratis sa njom..makar njima triput vise pase da zarate sa nama jer di ce mnostvo izbjeglica iz istocne bosne..i zasto bi mi vas napali kad smo na pozicijama kao iz 18.11.1991..jedino se vama teritorij maksimalno suzio..
znas ti onu pjesmu..TKO JE DOJAHAO U BOSNU IZ TURSKE,NEK IDE U DOMOVINU..A NEKA NE TERA HRVATE SA HRVATSKE GRUDE
patriot is offline