Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 02:04   #5981
Çok komik

Hatidze gurka Gulsum kod Koraya, jer je i Hande u bolnici (koji rad ociju)



Hatidze i Gulsum plavojka djevojka...kapa dole...


Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Jako ružno su se ponijeli Emirovi roditelji! Čak je i Riza bolje reagirao! On više ne želi primiti svoju kćer - ali poštuje brak i njezinu volju, dok kod ovih to nije slučaj. Ovaj mu prijeti da će im oduzeti prezime, a ona kaže da im je sve rekao tim brakom... i što mu sve nije rekla. Emir se suzdržavao i rekao joj da su se već dosta izvrijeđali... (kad je pljuvala po Fer)
Rekoh ja, razlika izmedju njih i Rize je u debljini novcanika.
To sto si oni umisljaju da je razlika ogromna je samo njihova iluzija.

I Zehra i Riza (iako zatucani i neskolovani) imaju svjetlijih roditeljskih momenata nego sto ih vidjesmo od ova dva hebivjetra.

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ma joj, toliko mi se zgadila u tom trenutku ta EMIROVA MAMA (ako je netko zaboravio ), zamišljao sam scenu kako joj feriha priljepi jednu zidarsku i gurne ju 10 metara od sebe da se skloni više glupača, šteta što tako nešto nije bilo. nije mi se svidjela ona blaga ili nikakva reakcija ferihe kad joj je nekoliko puta rekla da se makne, tu me razočarala
Bogme je rizik njoj lupiti zidarsku. Male su sanse prezivljavanja nakon toga, kad onaj puder ispuni vazduh.

Ovako je to izgledalo kad je zadnji put neko osamario Aysun :
(klik za vecu sliku)
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 01.10.2013. at 02:34.
M@3X is offline