Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 16:25   #6000
Emirovo prešućivanje nema veze sa Ferihinim prešućivanjem nit se može uspoređivat ..s onim u kojem ona nije nikom rekla istinu..vezano Za Sanem..Halduna i sve što je lagala.

Za Ruju trenutno zna samo Emir i Ruja je njegov problem.Nije Emir nikog ostavio u neznanju..nit da netko misli kako je tamo neka Ruja ..prijateljica njegova prijatelja kojoj on pomaže ili da on niti ne poznaje Ruju..pa da nitko ne zna istinu ..da je u stvari Emir proveo noć s Rujom koja je sada trudna.Nit Emir može muljat po pitanju Ruje nit obmanjivat nekog ..ili skrit Ruju...niti je takav čovjek.On već sad ima odgovornost prema njoj i djetetu i ne pokušava ni bježat ni zataškat.On će svoj problem riješit kakav god da jest..a da nikom ne nanese zlo ni nepravdu.

Sad ima i pravo šutit o Ruji ..jer ni sam još nije prihvatio to iznenađenje i još je pod dojmom i zapanjen..da bi išta odlučio i uradio.


On sad najprije sam mora riješit tu situaciju i ja sam uvjerena da neće nikog ni lagat ni varat..jer on nije takav..trenutno može samo Koraju reći..a Emira svejedno čeka da riješi pitanje Ruje ..i kako god da to napravi ..nikog neće oštetit nit će koga povrijedit..nit će se na koga loše..odrazit ni Ruja ni dijete.To je između Emira i Ruje..nikog se ne dira nit na koga utječe negativno.

Zadnje uređivanje Riva Taš Ev : 01.10.2013. at 16:39.
Riva Taš Ev is offline