Pogledaj jedan post
Old 16.12.2011., 15:04   #2863
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post


1.Jeste li imali H.P infekciju?
2.Imateli možda kakav PHD nalaz?
3.Onaj tko vam je rekao da NSAR rektalno neštete želucu,u gadnoj je zabludi.
4.Dali je rađena kakva dodatna obrada kod vas poglavito gušteraće recimo amilaza,lipaza,gastrin-on me najviše zanima?? UZV abdomena?
A što se tiće B vit.,napravite B12 iz krvi,pa saznajte.


.

1.nikada nisam imala H.P. infekciju
2.radila sam do sada 4 gastroskopije, ali nikada mi nisu uzimali uzorak za PHD analizu, a zadnju gastroskopiju sam radila prije dva tj.
3.NSAR,ah.. dosta liječnika nudi čepiće kao alternativu bez onzira što im spomenem svoj želudac. jedna liječnica mi je prepisala ketonal čepiće 1x1 navečer kroz 3tj!!! nisam uzimala jer sam se bojala da ne dobijem čir i ne prokrvarim, uzmem čepić voltarena baš kada moram. ta ista liječnica kada sam joj rekla za želudac me gledala i rekla neka joj objasnim kako ketonal čepići mogu naštetit želucu kad ne idu u želudac!!?? možda nezna, a vjerojatnije je da zna , ali se neće zamarati, ona je terapiju prepisala,koja je učinkovita, a želudac nije njeno područje pa ne želi ni slušati o tome, po meni jako loš pristup pacijentu.
4.amilaze i lipaze nisu radjene, gastrin jest-vrijednosti su bile oko 100, dan prije nisam popila ipp. uzv abdomena je bio u redu
5.hvala za preporuku, dobila sam uputnicu za B12 iz seruma

molim vas odgovor za taj de.nol. zasto se smije uzimati samo mj dana ? Protected, zasto ga vi nebi prepisali u mom slucaju?

Zadnje uređivanje doll041 : 16.12.2011. at 15:09. Reason: dodatak
doll041 is offline  
Odgovori s citatom