Pogledaj jedan post
Old 15.06.2008., 23:24   #17
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Ne smeta me to toliko kao što me smetaju nevjerojatno pogreške u zaključivanju. Ovo je jednostavno smiješan zaključak:
Ma da, ajmo sad svi trazit jednu recenicu svakog filozofa i pokoju pogresku u zakljucivanju i na temelju toga zakljuciti da je on sarlatan, to je smijesno

Sto se Chomskog tice, ti malo cudno zakljucujes - jer on je glavni prodavac magle danas tj. tupi vec cijelih ne znam koliko godina o tome kako "mediji stvaraju publiku" kao da to vec i debilima nije jasno, a prodao se upravo na tome protiv cega ga ti sad pokusavas upotrijebiti (tj. toj althusserovskoj i prici ostalih teorija koje tvrde da subjekti pasivno cuclaju sve sto im mediji (i vlade) serviraju)...tako da je tvoje zakljucivanje malo cudno. Nisam upucena ni u taj citat Chomskog sto si ga tu stavio al po ovome bi ispalo da je sam sebe jako fino zaj....

Sto se Lacana i "znanstvenog" tice francuski ne govorim tako dobro al sam uspjela skuzit, no jos uvijek mi nisi pejstao kontekst, necu to sad ici trazit po Netu.

A sto se tice "Althusserovog otkrivanja tople vode", Althusser je zivio nesto prije nego Chomsky, uzmi to u obzir kad prokontavas tko je iskoristio cije teorije

No to su sve buhe u plastu sjena. To je isto kao da idem diskreditirati Nietzschea njegovim patoloskim odnosom prema zenama i kasnijim prolupavanjem i pokojom recenicom iz tog razdoblja. Ukljucena i greska logicke argumentacije, diskreditiranje izvora kao kontraargument necije argumentacije, ne ide Nakon svega nema mi druge nego da zakljucim da je ovaj topic smijesan.
Lila_sun is offline  
Odgovori s citatom