Pogledaj jedan post
Old 05.03.2003., 13:42   #2
Hej Tinchi

Javljam se na raport!
1. jos ne znam

2. pa ovak..meni svaki put kad sam na pauzi sve podivlja, i jos se povecaju.. onak..dok pijem tablete, onda su ciste velicine graska, a kad sam na pauzi onda velicine grozdja pa i vece...arghh..
Mene je vec isto pun kufer toga svega, i pitala sam svoju dr. sta mi se u naaajgorem slucaju moze dogoditi ak prestanem. Naravno, sve je to individualno, nekima se moze toliko pogorsat stanje, da je onda bolje ih drzat pod kontrolom. Moglo bi npr. ti se totalno poremetiti ciklus (ofkors, to sve ovisi o hormonalnoj ravnotezi), pa da onda nemas ovulacije, sto i nije tako tragicno ako ne mislis zatrudniti

3. A to je isto kod svakog razlicito. Kao u principu, dolazi do cista kad dodje do hormonalnog poremecaja, stvaraju ti se vise muskih hormona (zato Diane imaju samo zenske hormone). Zato je cesti simptom pojacana dlakavost, pristici i sta sve ne. Al to npr. kod mene uopce nije bio slucaj. NIsam ni dlakava, a nemam ni pristice
Meni je moja dr. rekla da to moze sve biti posljedica stresa, jer kad si pod stresom, onda ti hipofiza pocne sumanuto radit, pa dodje do neravnoteze. Mislim, neko od stresa dobije chir na zelucu, nekog strefi infarkt, a neko dobije ciste na jajnicima...
Eto..nadam se da sam ti malo pomogla
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom