Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 19:23   #15
Dobra tema, nevjerojatna je nasa nezainteresiranost za sutra.

Osovina Baltik-Jadran je prakticki organizirano ratificirala pristup u EU s RH, i predsjednik je isao (mozda malo neveselo), ali je isao, i kamere su to popratile (mozda malo sturo).

Uglavnom ponasamo se kao da smrde, a oni nas objerucke prihvacaju.

Ta osovina je u interesu svima, jer sluzi kao tampon zona, kroz koju ce svatko gurati svoj interes, a nama pruza mogucnost glasa s bliskim zemljama.

Jer vecinu problema koje mi imamo imaju i oni (ne racunajuci rat), komunisticki teror, postkomunizam, privatizaciju, brodogradilista, kredite, male drzave veliki interesi, itd itd, a opet svi su jasno razliciti, bez pretenzija.


Od tisucu malih gluposti koje zamjeram Josipovicu, ne odlazak u Poljsku na pogreb mu ne mogu oprostiti, ali to si sad tumacim kao tek pocetak njegovog rada i kako vjerojatno nije kriv on, nego Ured, ali evo covjek ide sad na potpisivanje ugovora s malo kiselim smjeskom doduse, al kaj da mu ja sad mozda prebacujem jugonostalgiju (region), kad velike hrvatine regiju (Baltik-Jadran) ni ne primjecuju, vise sad radi on nego svi drugi.

Ljudi ne kuze da smo mi sutra regija sa slicnim ciljevima i slicnim neprijateljima i da je bolje vec danas krenuti razvijat jace odnose, kako bi lakse ostvarivali zajednicke ciljeve naspram jacih EU drzava.
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline