Pogledaj jedan post
Old 17.08.2006., 12:37   #2
Quote:
Nymann kaže:
Zna li neko ovde da odredi nečijeg anđela po datumu rođenja? Ne zanima me određivanje po danu rođenja (je li bila sreda ili subota), nego nešto složenije, možda po dekadama nekog zodijačkog znaka ili sl. Usto, meni je po tom određivanju ispao Rafael, odnosno Uriel.

Videh juče na TV-u neka žena pitaše za svog, rođena 31.10. ne znam koje godine, i žena joj reče da joj se anđeo zove Jahiel ili Jelahija ili nešto slično, koji pripada Silama.

Dakle...?
Dakle... krivo.
Razlika je među Anđelima i Arkanđelima.
Arkanđeli su "štitnici" većeg broja ljudi, najčešće nekog naroda, ali nikad, apsolutno nikad pojedinca. Kao ni Sile. Sile su zadužene za čuda i one su u biti glavne za prenos želja većeg broja ljudi višim Anđelima.
Dokle Anđeli čuvari se određuju prema datumu, vremenu rođenja, te obavezno teba ime i prezime. Nikako prema nekom zodijaku i zodijačkim znakovima.
To je kao da radiš pečenu ribu sa receptom od goveđeg gulaša. Ne ide nikako.
Anđeli čuvari se dodjeljuju, ne postoji knjiga ni ništa slično kako ih odrediti, već tehnikama prizivanja u snovima. Tako je najlakše, postoji još 3 tehnike, ali su složenije.
Kad ti netko kaže da se tvoj Anđeo čuvar zove tako i tako, nije točno, kako netko može znati što je Svevišnji umio i koga je poslao? Zar su ti ljudi neka vrsta Sila?
Tako o tome, ako još što treba...
__________________
Moje počivalište je tamo gdje drugi ne smiju ni proviriti.
Ezoterik, Čuvar tajni
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom