Pogledaj jedan post
Old 23.06.2007., 06:54   #2
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Mislim (to je valjda već krivo) da te razumijem. Ima jedna pričica, nije baš preusko vezana za ovaj slučaj ali...Isto radnja u tramvaju, gužva, znoj, vrućina i gosn se lagano približava jednoj mladoj curi. Sve je bliže i bliže, i još malkice bliže, počinje ruku približavat gdje ga vuče, malo po bedrima ko olfa ono, malo po guzi i najzatt stavi joj ga među noge, a ženska (koju vjerojatno se zamišlja kao jedno jako nepokretno stvorenje) će na to: ok, sad si došo do pičke i što ćemo sad!
uašiču is offline  
Odgovori s citatom