Pogledaj jedan post
Old 04.07.2009., 06:32   #71
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
evo već me opelješili

30.06.2009. POPUST OD 5% - KORIŠTENJE PAKETA 3 -0,23 USD
30.06.2009. NAKNADA ZA VOĐENJE RAČUNA 4,62 USD
Kakve ovo ima veze s internet bankarstvom? Polugodišnja naknada za vođenje deviznog računa..

Nego, kakve floskule? Več rečeno, banka ne posluje da bi tebi i meni bilo dobro i komforno več da zaradi. Sasvim normalno u tom biznisu, smanjenjem kamatnih prihoda ide se na povečanje beskamatnih tj. prihoda od raznih naknada. Povečanje cijene s 8 na npr. 16 kuna za internet bankarstvo bilo bi pretjerano i kontraproduktivno pa se ukidanjem jedne besplatne usluge (koja btw zbog načina pristupa nije dobila certifikate sigurnosti bla bla) pokušava privuči nove korisnike usluge koja se naplačuje. Nitko te ne tjera na tako nešto.. Naslov je skroz bezveze, ko da ga je index objavio.. Otvori štednu knjižicu i uvijek ćeš znati stanje računa . A i nema naknadu za vođenje računa pa te neće odvesti u bankrot i dužničko ropstvo. Nije nam dosta bankomat u svakom haustoru, besplatni izvodi mailom, pregledi stanja mobitelom itd več smo dužni dobiti i internet bankarstvo besplatno. Meni je isto skandalozno da banke pokušavaju naplatiti uslugu koju nude i od koje žive..
__________________
do I look like I care?

Zadnje uređivanje gljeeva : 04.07.2009. at 06:48.
gljeeva is offline  
Odgovori s citatom