Pogledaj jedan post
Old 09.12.2011., 12:41   #21
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
Usporedbe Jankovica sa Berlusconijom su mi potpuno promasene.... Zadovoljan sam da nisu ni Jansa ni Pahor pobjedili, narod hoce nesto drugacije u slo politiki, to je ocito!!
E sad, dal ce Jankovivc nesto pametno uradit, ja to neznam, ali nadam se da ce postavit neke nove standarde u djelovanju vlade. Nadam se da ce se slicno kao sto se Ljubljana pomaknula odkad je on gradonacelnik, pokrenuti i Slovenija. Mada plasim se zaduzivanja sto je karakteristika ovih biznis političara.
I da, nadam se da ce on napokon biti prvi koji ce skresat tu nasu hebenu javnu upravu, o cemu svi politicari blejaju pred izbore, a nakon toga nista ne urade.
Zašto bi skresali javnu upravu kad im je to glasačko tijelo, a zašto misliš da je upravo Virant sa svojom "reformom" javne uprave toj istoj pred izbore 2008 dodijelio veće plaće, naprimjer običnoj odgajateljici istu plaću kao i asistentu sa doktoratom? Sad će se vjerojatno morati nešto napraviti jer će inaće i Slovenija krenuti putem Italije i Grčke pa će nam nametnuti tehničkog premijera koji će provesti reforme silom ako ih mi u Sloveniji nećemo milom i nadam se da su toga svi svjesni jer se nam u protivnom loše piše. Drago mi je da nije Janša premijer, a pogotovo da nije u MZZu Rupel i još mi je draže da više nema Jelinčiča. Iskreno se nadam da će se referendumski zakon promijeniti pa da neće svaki marginalac blokirati donošenje zakona. Ali sad kreće u referendum zakon o družinskom zakoniku, pa hoće li već jednom biti dosta toga?
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom