Tema: Autoškola
Pogledaj jedan post
Old 12.11.2017., 00:53   #72
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Mislim da moraš bit na velikoj većini predavanja.

Tako da ćeš morat napravit neki kompromis. Većina autoškola ima predavanja kroz jutro i popodne pa se nekako prilagodiš.
nemogu se baš nikako prilagodit jer jednostavno imam predavanja i vježbe kroz cijeli dan. predavanja bi još i mogla ponekad izostat,al onda profesori ne budu bili baš susretljivi prilikom ispita i kolokvija. al praktikume nesmijem izostajat jer autamatski nemogu dobit potpis... kaj mi znači ak autoškola ima dva termina,ak jedan počinje u tipa 9/10/11 ujutro,a meni predavanje 9-12, a navečer autoškola 18/19/20,a praktikum 16-20/21(kako asistentu dođe...). i iskreno ne mislim čekat da završim fax da bi mogla ić na vozački

al sam čula od hrpe ekipe da su sad upisali u 10. mjesecu vozački,a dosta njih također ima obavezna predavanja,pa ako se netko takav tu nađe da mi udjeli taj zlatni recept na koju foru onda oni polože vozački,jer ziher ne idu na ta predavanja autoškole koja su tako obavezna?

i neznam čemu tolka drama oko tog ispita...kad vidim kakvi sve debili su položili vozački još sa 18(i onda padaju cijeli razred u ono...obrtničkoj školi),a ja tek krečem sa 20,mislim stvarno....sumnjam da je tak teško kak se priča...stvar je samo toga kolko uložiš truda u učenje.
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom