Tema: Autoškola
Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 00:11   #75
Quote:
TeenWindfucker kaže: Pogledaj post
Ako ti auto ne treba često, onda ti vozačka nije neophodna.
Najzgodnije vrijeme za polagati je 3. razred srednje na ljeto, kada već dosta ljudi ima 18 ili 17 i pol potrebnih da započnu s autoškolom. Zbog financijskih ili bilo kojih drugih razloga, ljudi to ne naprave u vrijeme koje je po mom skromnom mišljenju za to najprikladnije zbog najmanje obaveza.

@metalka64 Ne daj se obeshrabriti, normalno da se propisi, prva pomoć daju položiti, za jedno i za drugo su ti skripte na internetu te preko njih možeš učiti. Ono što većina ovdje kaže je da je lakše ako ideš na predavanja, što apsolutno stoji, a ja ću još jednom ponoviti da ako moraš doći na neko predavanje, onda ti je to ono o raskrižjima, raskrsćima, križanjima. Uvijek ti postoje cake i kvake na kojim instruktori love one koje nisu bili na predavanjima jer je to izvor prihoda za autoškole i HAK.

P.S. O debilima koji su položili sa 18 ti mogu reći da ti debili koje spominješ najčešće polome zube na propisima i prvoj, ali zato najčešće nemaju problema na vožnji(jer voze od 12-13-14 ). Nije vožnja teorija, nego praksa.
auto mi treba jer često putujem na dugačke relacije i gubim užasno puno vremena na to i užasno me to živcira(ako netko već nije skužio,jako sam opterečena iskorištavanjem vremena)
htjela sam i ja ić nakon 3. srednje al tad nisam imala para jer nitko neće zaposlit učenika(a i satnice za učenike su očajne)
i meni je iskreno ta vožnja jedina bitno. i kod vožnje ima puno više flexibilnosti jer ideš u onim terminima kad ti možeš,a ne u terminima kad autoškola stavi što je slučaj kod propisa
anyway,thank you
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom