Pogledaj jedan post
Old 11.07.2011., 22:50   #17
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
Nisi jedina, imala sam i ja toga. Imala.

A ja sam to riješila tako da sam otvoreno, ali mirno i staloženo, rekla kako stvari stoje - mi smo obitelj, naše obaveze ne staju kad je njima godišnji, imamo svoju rutinu, ne živimo u dvorcu pa da se nećemo dekomodat, a nama naš prostor kojeg imamo i treba. Bilo mi je smiješno kad sam dobila odgovor "ali nama ne treba puno prostora, možemo mi i na pod ak treba". A sorry, ali mi trebamo i taj prostora, uostalom ne pada mi na pamet preskakat nekog na podu ili prolazit ko sjena svojim dnevnim boravkom da ne bih nekog probudila.

Priču sam završila tako da sam, nakon njihovog velikog pričanja kako tako jako žele doći baš ovamo gdje smo mi, rekla da ću im pogledati tko sve iznajmljuje pa ću im javiti. Od tada im više ta destinacija nije bila br. 1 za ljetovanje.

Jesu li se naljutili?
Jbga, jesu. Držalo ih je neko vrijeme, pa su promijenili ploču. Sad smo "kao" ok. Makar meni nije nešto više puno do druženja s njima, jer mi je bilo baš onako bezveze to njihovo upiranje.

i ja sam u sličnoj situaciji....bio i još uvijek sam....
izgubio sam neke prijatelje zbog toga.....a ima i rodbine koja se duri na nas(ženine pogotovo)
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom