Pogledaj jedan post
Old 18.10.2013., 20:53   #63
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
"Isprobavat" malo mozes sa 20 godina kao sto ti imas vjerojatno (posto nisi zavrsio fakultet. Kad imas 32 godine kao ja i dijete pred skolu koje ce postati svedjanin ak odem gore - onda ne ides "malo vidjet" tamo. Ili ides graditi zivot negdje drugdje ili ne ides.

Price "za par godina vratim se u Hrvatsku" zaboravi. Za par godina si izgradio zivot tamo, dokazao se, imas iskustvo, veze i poznanstva itd. Sve ces to u smece bacit? Mos mislit.
Privremeni odlazak, znači ugovor na određeno vrijeme. U slučaju dobre izvedbe se uvijek otvara mogućnost za napredak i ljudi ti postanu dragi, ali ako ideš s unaprijed određenim ciljem si od samog početka svjestan da si tu "po zadatku". Razumijem da je situacija drugačija, nije jednostavno dijete preselit, ali da doma ne mogu naći posao kojim mogu osigurat obitelji dobar život- vjerojatno bi otišao.
I nije uopće bitno koji je to posao, ne vidim zašto bi nekome bilo ispod časti biti konobar ili čistačica. Svi žele biti manageri i poduzetnici, ali stvarnost je ipak malo drugačija.
Imam 24.


Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
ma da
Posebno ljeti kad se kuhaš na +35 i komarci te polako žderu. Ili vlažna i maglovita zima
Da, u pravu si jer 35 stupnjeva je stvarno pakleno. Mislim da ne postoje toplija mjesta. I naravno, naša prokleta vlažna i maglovita zima- Bogu hvala pa puno zemalja ima zabranu pristupa oblacima.
Mislio sam na raznolikost krajolika, općepoznato je da u ovako malom prostoru imamo sve živo. Samo ovisi na koji ćeš to način iskoristit i cijeniš li sve što ti je pred očima.
__________________
https://youtu.be/Nym5stAJAt8
UNAM is offline  
Odgovori s citatom