Pogledaj jedan post
Old 02.05.2016., 11:52   #31
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
He, ajde ...

Osobno, nikad ne bih ulazio u deal s drzavom koja obeca kule i gradove pa se predomisli kad joj prdne, ali to sam samo ja.....

Povlastena cijena ide kroz sustav kvota, koje su izgleda korumpirane do daske....

Uvozne brzorastuce vrste su po svemu sudeci pred zabranom... E,sad,bagrem, koji je isto alohtona vrsta,bi vjerojatno bio koristan u najmanju ruku kao trenutno popularna paulovnija....

Koliko smijes sjeci nisam siguran, moras provjeriti u lokalnoj sumariji... Vidim da Hrvatske Sume sijeku do temelja, pa onda obnavljaju nasad... Kako-tako, jel....

No hard feelings
Hvala na odgovoru! Pokušat ću staviti na papir neke početne troškove, zasad nemam osjećaj gdje nabaviti svu opremu, kotao, turbinu (kakvu uopće, plinsku, parnu?) itd. Puno je mogućih tehnologija dobivanja struje i topline u igri, morat ću se ograničiti na jednu ako uopće želim išta ispitati.

Bilo bi idealno naletiti na nekoga tko je sličan proces razmišljanja već prošao. Ako ništa drugo, čini mi se kao zanimljiv projekt, s obzirom na potrebe za poznavanjem više područja. Vjerojatno će i biti zanimljivo do prvih susreta s našom birokracijom.
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom