Pogledaj jedan post
Old 15.11.2017., 21:52   #8
Quote:
Nora Morgan kaže: Pogledaj post
Je li ikada sudjelovao? Hm... uvijek je bilo na moj poticaj... ali ajde, to je najmanje od svega sto me mori :P
Ja mislim da nije bitno sto je bilo prije, je*iga sada nije prije, imamo potomka koji zahtjeva promjene s obje strane... Prije sam usisavala jednom tjedno i bolilo me uvo, ali sada je tu dijete koje puze,gmize,lize okolo i mora se usisat ili prebrisat svaki dan..
Poanta je druga, ciscenje je najmanje vazno, govorim o prilagodbi na novi zivot koji imamo i na koji smo se zajedno odlucili...ako me kuzite
Kužim ja tebe i u prvom postu, ali.... shvaćaš li ti da se on neće promijeniti samo zato jer se oženio, jer je dobio dijete, jer ti tako očekuješ. Jbg, on je ono što ti je svih ovih godina i pokazivao. Nitko ne prestaje biti ono što je samo zato jer se kao to podrazumijeva.

Savjet za dijete, iako si to trebala raditi čim se dijete rodilo, uključuj ga što više u brigu o djetetu. Koristi situacije za odlazak po jaja, odlazak u zubara,... bilo kakve obveze a da nisu gledanje tv-a i kave, kako bi ostao sam s djetetom. Neka to bude vrijeme oko jela, spavanja. Pusti ga da preuzme brigu. Ne kontroliraju ga, a pogotovo ne kritiziraj da dobro ne radi. Budi mu motivator i daj mu priliku.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom