Tema: Homebox
Pogledaj jedan post
Old 22.12.2006., 20:15   #38
Quote:
Mihoković kaže:
I još nešto, što si čini mi se zaboravio, možda nenamjerno. Svi podaci koje koristiš se kompresiraju preko njihovog servera, klijenta. To ne želim. Moji podaci idu direktno meni ,a ne preko klijenta. Ja ne trebam cenzuru.
Naravno da ne želiš, ne želim ni ja, pa sam sa fastnetom raskrstio prije dvije godine čini mi se.
To je još jedno kršenje privatnosti.
No neki će još jednom prigovoriti da isključivo pljujem po VIP-u, naravno da da, jer sam od T-coma digao ruke, i sa nekim stvarima prešao na VIP, međutim shvatio sam da nisu ništa bolji, nego isključivo lošiji.
I trenutno mi je jedino na pameti na neki način ih pritisnuti da mi uslugu homeboxa učine funkcionalnom bez strahova od upada, i bez pucanja veze.
Usput shvatio sam zašto mi brzina varira, e pa zato jer se homebox dvoumi između dvije bazne stanice, pa je malo priključen na jednu a malo na drugu.Što smatram da je nedopustivo.
Zato neki dan nisam imao mogućnost korištenja mobitela jer je bio prijavljen na drugu baznu stanicu za razliku od homeboxa.
Homebox je bio prijavljen na Vinogradsku ulicu, a mobitel na baznu stanicu na obližnjem dimnjaku, a razlika je samo 3 metra, odnosno radi se o dvije sobe u kući!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom