Tema: McDonald's
Pogledaj jedan post
Old 04.11.2010., 18:24   #918
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ja sam radila u McDonald'su i što se tiče higijene -
... u MCD-u se jako, jako pazi na sve to. U kuhinji se svakih 10 minuta moraju prati ruke, zvoni alarm koje vas stalno na to podsjeća. Nisam više sigurna nakon koliko vremena, ali nakon nekoliko minuta se, ukoliko se ne proda, sve baca ili popapaju radnici ako žele (to se, kao, ne smije, ali mi smo to znali raditi). O kvaliteti te prehrane naravno nema smisla govoriti, ali barem možete biti sigurni da nećete dobiti ništa staro, s poda ili slično.
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Frend je radio od otvaranja McDonald'sa u Jurišićevoj. Radio je i u drugim restoranima u Zagrebu, "otvarao" restorane u drugim gradovima. Otišao je od tamo s pozicije trećeg asistenta.

Za neke gore navedene stvari kaže da nisu točne, tj:
- zelena salata je oprana, narezana i vakumirana te je rok trajanja do 7 dana
- pecivo, također vakumirano, dolazi u roku od 12 sati, rok trajanja do 3 dana, odnosno dan i pol od otvaranja
- luk je dehidriran i rok trajanja dvije godine
- djelatnici mcdonaldsa mogu svaki dan mogu pojesti za 4 točkice (1 točkica je hamburger, mali pomfri, malo piće; big mac menu je 3 točkice)
- djelatnici za vrijeme rada ne mogu izlaziti iz restorana u uniformi pa je pitanje kako netko može ići u pekaru

I dan danas jede tamo.
Potpisujem i jedno i drugo. I ja sam radila u McD-u i od ovog napisanog je sve istina. (osim točkica - točkice su se dobivale ovisno o prometu taj dan u restoranu. najčešće bi dobili 2) Bar kod nas u Ri.
Jedno vrijeme mi nije bio gušt jest tamo jer kad si s tim svim mirisima 5-8 sati na dan, stvano nemas volje jos to i jest (bar ja ). Ali nakon sto sam prestala radit, volja se vratila...
Nadam se da sutra idem iskoristit neki kupončić... jedva čekam!
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...

Zadnje uređivanje DraMaRi : 04.11.2010. at 18:35.
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom