Pogledaj jedan post
Old 05.03.2006., 12:55   #15
ma da, uzmemo te šprice i igle, i onda ih fino onako pod kožu zapiknemo, pa radimo male potkožne narančaste jatušiće koje onda šećemo ispod kože kao što se ono s čim se pune usnice, mora ujutro malo promrljati da ne bude sve u jednom kutu napuhnuto

šprice i igle su dobre za doziranje takvih nekakvih sredstava, meni je jednom zubar bio dao neki lijek u šprici tako da ga mogu sama navečer stavljati. sad, koliko bi ovaj visoki C mogao stajati unutra, to je već druga priča. SaraTroroga kaže da je nestabilan - ja nemam pojma.

a što se "starosti" tiče, 5RICA, a koliko je godina prihvatljivo za C serum? jel može malo pleko tlideset? zvala sam nedavno da me dođu uspavati jer sam prestara, ali na žalost, kod nas eutanazija nije legalizirana, pa pokušavam C serumom skratiti muke. intravenozno

p.s. čak i stvari koje su "za sve tipove" nisu za sve tipove, pa ljudi različito reagiraju i na lijekove, imaju različitu probavu i tak dalje. "većina" ipak ne znači "svi", a neki sretnici su, jelte, malo posebniji
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom