Pogledaj jedan post
Old 04.02.2010., 16:44   #11
Cista mi se pojavila preko noći, prije 2,5 mjeseca. Tri puta sam je punktirala. Na ultrazvuku se vidjelo da je unutar ciste
"solidna tvorba" - to može biti svašta, veličine 16 x 11 mm. Nakon svake punkcije, koja nije pretjerano bolna, kroz tri dana cista je postala ista. Ortopedica je preporučila operaciju. Rekla je da se cista može opet javiti, ali i ne mora.
Noga mi se bila sve "teža" i bolna prilikom hodanja, hodanja po stepenicama, čučanj nisam mogla i odlučila sam operirati.
Anestezija je bila spinalna, operacija traje 30-40 minuta. Oporavak još traje, nekih 14 dana. Danas sam se vratila iz bolnice, ne mogu ispružiti nogu, ali mogu hodati. Treba postepeno opterećivati nogu i nositi elastični zavoj.

Na operaciji sam bila u Čakovcu, na odjelu ortopedije, svi su super, boravak je bio jago ugodan. Lijekova protiv bolova ne štede.

Vađenje konciju je za 12-15 dana i mogu na posao.

Prije 14 dana mi se pojavila cista i ispod drugog koljena. Ortopedica je rekla - ultrazvuk i pregled.
Ja se nadam da je ova prazna i da će punkcija bpomoći, za sada mi ne stvara probleme, ali evo tu je.

Mislim da je to dovoljno.
G//** is offline  
Odgovori s citatom