Pogledaj jedan post
Old 10.04.2017., 09:30   #1185
Pozdrav svima....

probudim se jutros, otvorim oči, automatski ih krenem protrljati; napravim to tako da stisnem kapke o jabučicu, i trljam......ah, valjda je to klasika kako nas večina radi. No, javi mi se bol, ona trenutna probadajuća, oko krene suziti; doživjaj je kao da ispod oba kapka imam neko strano tijelo. Odem se umiti, nije da bol popušta, kako trepćem tako me " grebe"

Inače koristim kapi za oči, za vlaženje očiju. Trenutno su to Blink. Obilno nakapam oba oka i lagano to popušta......

Već nekoliko puta mi se tako što desilo; u jednom i/ili oba oka; u slabijem ili jačem intenzitetu.

Dali je itko imao sličan slučaj?

Onako, laički mi pada na pamet da bi moglo biti do suhoće oka pa i nakupljanja krmelja toom spavanja koje si trljanjem naguram nekamo kamo ne treba?!

Inače, nekih velikih poteškoća sa očima i vidom nemam. Postoji urođena mana ( intrauterine katarakte ) koja je takva kakva je, ne mijenja se i ne svtara mi potešoće. Redovno idem na okulističke preglede. Nosim naočale isključivo kada radim na kompu, a to je cijeli moj randi dan, da bi mi se oči što više odmarale tj manje umarale. Dipotrija je gotovo nezamjetna; +0,5 no imam cilindre.


Hvala u naprijed ako se netko javi.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom