Pogledaj jedan post
Old 31.12.2009., 02:43   #98
Quote:
Gianluca Vialli kaže: Pogledaj post
Uskoro ću se vjerojatno baciti na kupovinu auta. Jedan od onih koji su mi zanimljivi je i Citroen Xantia.

Vidim da su cijene po oglasnicima relativno niske. Nije da me zato zanima, nego mi se generalno auto jako sviđa.

Zanimaju me vaša iskustva. Koje su loše a koje dobre godine proizvodnje? Koje su kritične točke ovog auta? Ima li možda kakvih problema s hidrauličkim ovjesom? Kakva je generalna pouzdanost auta i koje motore preporučate. Dakle, općeniti dojam onih koji su vozili auto, posjedovali ga i o kakvim iskustvima slušaju od poznanika?


Hvala unaprijed!


Pozdraf...
volio bih isto ćuti savjete od znalaca buduči da se isto nalazim pred kupnjom auta a jako me zanimaju ciotroenova vozila sa hidraulikom.
dali xm, ili xantia(samo benzin)
koliko troše recimo 1.8 i.
dali je to dovoljno za takav auto.
kako pri kupnji znati dali je auto u dobrom stanju ili nije, na šta treba obratiti pozornost..
koliko troši takav auto .koliko mu je servis koliko, košta jedna kugla za hidrauliku ,koliko košta filter Lhm tekućine,( koliko košta Lhm tekučina) koliko često ga se mijenja , koliko košta plin za kugle hidraulike,koliko se često nadopunjava, šta ako odu i da li se mogu popraviti membrane kugli ili se mijenjaju cijele kugle. koliko košta jedna kugla.
znam puno pitanja..
molim da odgovore samo oni koji imaju bilo kakva iskustva s takvim autima ..
dobra ili loša...
ljubitelji njemačkih i talijanskih vozila molim psssssst...
mihaelll is offline  
Odgovori s citatom