Pogledaj jedan post
Old 17.11.2008., 22:22   #71
Quote:
kbegicsi kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć.
Tetovirala sam se prije 12 godina i nisam u tome điru , no sada bi htjela tetovažu ili preko cijelih leđa ili samo na struku iza na leđima .
Trebam preporuke za dobar tattoo salon Zagreb i okolica .I kolika je cijena sada za centimetar kvadratni ??

Unaprijed se zahvaljujem .
Broj 1 će svi odmah spomenut Gandalf. (www.tetoviranje.com) Po meni uz bok (a i niz ulicu) je odmah Roby's Tattoo Shop (www.robytattoo.com). Ja sam se tetovirala kod Robya i imam samo riječi pohvale. Međutim da idem radit nešto stvarno veliko (preko cijelih leđa) što treba jako dobro nacrtat i izvest ipak bi se možda uputila u Gandalf da mi Zele to napravi (odnosno bar da vidim njegovu varijantu dizajna pa onda odlučim). Uz upozorenje da će te u Gandalfu tetovaža koštat skoro pa duplo nego drugdje. Jel to opravdano il ne..neću sad otvarat temu. Najbolje te je otić u Tratinsku kod oba i vidjet.

Kaj se cijene tiče...nemaju neku fiksnu po kvadratima nigdje...nego tek kad nacrtaju ti kažu okvirno (onda još kao nije konačna ovisi kolko dugo će ti ju crtat).
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom