Pogledaj jedan post
Old 03.01.2010., 12:13   #40
Quote:
Blanj kaže: Pogledaj post
nije mi istekao ugovor iskreno proslo je mozda samo 2 mjeseca kad su dodjelili moj broj drugoj osobi!!! A znati i sami da operateri nakon 1000 kn iskljice korisnika al ja sam dobio racun i za 2 mjeseca poslije zato sam i isao zvat ajmo rec svoj stari broj...i ostao u šoku..... Frend mi radi u tele2 i veli on meni da kad je tele2 krenuo kod nas da je bilo niz pogresaka i propusta kao u svakom pocetku.....

ostali koji nisu razumjeli kartica nije bacena to sam rekao u smislu da je kartica izvucena iz moba i vise se nije korištena!
posto se to dogodilo prije 4 godine, mislim da ti je nastupila zastara, pa se pozovi na ovo (stvarno nemam pojma zasto se nisam sjetio ovog kada sam prvi puta citao). i jos objasni odvjetniku od teleta sta se desilo.


Jednogodišnji rok zastare

Članak 232.

(1) Zastarijevaju za JEDNU (1) godinu:

1) tražbina naknade za isporučenu električnu i toplinsku energiju, plin, vodu, za dimnjačarske usluge i za održavanje čistoće, kad je isporuka, odnosno usluga obavljena za potrebe kućanstva,

2) tražbina radiopostaje i radiotelevizijske postaje za uporabu radioprijamnika i televizijskog prijamnika,

3) tražbina pošte, telegrafa i telefona za uporabu telefona i poštanskih pretinaca te druge njihove tražbine koje se naplaćuju u tromjesečnim ili kraćim rokovima,

4) tražbina pretplate na povremene tiskovine, računajući od isteka vremena za koje je tiskovina naručena.

(2) Zastara teče iako su isporuke ili usluge produljene.
robihr is offline  
Odgovori s citatom