Pogledaj jedan post
Old 18.01.2005., 15:33   #64
Ja već neko vrijeme uplaćujem 3. stup. I moram priznati drago mi je da je netko pokrenuo ovu temu. Uz to opako me veseli kad mi skinu s plaće oko 270 kuna a računaju kao da sam uplatio 450 (ugovorih 60 eura mjesečno). (Vojky - možda ti je bolje administrativnu zabranu stavit na plaću nego uplaćivati mjesečno - odma ti "vrate porez" pa ne čekaš sudnji dan da se smiluju uplatiti povrat poreza) Je, na kraju, kad pređem 50tu, buju poreznici uzeli 15%, ja bum dobil na ruke 30% i računali buju mi ostatak love kao mirovinu, a svejedno se isplati. ako sam dobro predvidio tih 30% bu oko vrijednosti zbrojenih uplata, a uz to će ostati nekih 700 kuna mjesečne povišice penzije. (da, ne računam ni njihov bajni prinos al isto tako ni inflaciju čini mi se da je 1-2% razlike vrlo malo i lako se preći na tako dugi rok (možda kuna/euro ode 30% dole pri ulasku u EU))

VESELJE je iskoristiti svoj POREZ pa makar čekao 20 godina i plaćao dodatnu lovu za to. a sa 50 ko živ ko mrtav možda čak i nastavim uplaćivati.
__________________
_______________
they just bounce up and down and it makes me happy
DiscoDave is offline  
Odgovori s citatom