Pogledaj jedan post
Old 20.11.2010., 10:30   #27
Quote:
dibidus007 kaže: Pogledaj post
ma svakao ću se javiti
mislim ionako sam na rubu otkaza
nakon što sam imao jednu reklamaciju dodio opomenu pred otkaz.
nazvao me je moj cinični direktor i počeio je vikati na mene seljačkim dinarskim riječnikom , uz tvrdnju da sam jučer dobio plaću , na čem bi mogao biti zahvalan.
naravno da je to bio jezičac na vagi pa sam sa mislima na 2700 kuna, vratio istom mjerom.
"tako ćemo pričati a"? rekao je
i dobio sam dalje jezikovu juhu.
stvar je sada da ja stvarno nisam više motiviran, jer em me krcaju poslom, koji ne mogu napraviti, em sam ljut sam na sebe jer nemam izbora, pa sam se i sam počeo ponašati kao oni.
znači ne raditi svoj posao nego se riješavati materijala.
i sad kad oni to skuže, dat će miotkaz i ja ću ispast glavni negativac. i bez posla
drugi je način da se opet javim na bolovanje, i oni mi ne bmogu dati otkaza ja sam plaćen radio ili ležo.
samo dokle? koliko ja mogu dobiti bolovanja?
ako nemam drastičnog oštećenja kralježnice, samoi tu i tamo bol.
znači li to da ja mogu na bolovanje na duže vrijeme?
a ovo sa zadrugom invalida je fora.
kada sam se zaposlio, morao sam se učlani ti u tu zadrugu i morao sam dobaviti neki nalaz da imam ortopedskih problema
i pošto moja mama ima tog na bacanje, rekli su da može i od mame,
i sad ja se spucam sa motorom, oni mi smanje plaću. i sad mi cijeli iznos ide prek računa.jer ovo nije ni potrebno.
i sad prije prije nesreće sam bio invalid a sad jesam.koji paradoks
pa jel čitate vi ovo? nije li to materijal za film?
Možete dobiti otkaz tijekom bolovanja.

Mislim da Vam je u interesu što prije javiti se u HZZOZZR, najbolje odmah u ponedjeljak, a ne se baviti time što je rekao voditelj. Dobili ste stručan savjet, pa ga iskoristite.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom