Pogledaj jedan post
Old 07.04.2011., 14:19   #83
Stalne brige, nervoza, izjedanje

Dečko mi ima problem..

Konstantno ga nešto muči, svaka sitnica ga zamara (npr. da li je netko čuo nešto što nije smio čuti iako je bio 5m iza njega a on tiho pričao), da li će uspjeti u poslu, danas je nešto krivo rekao na poslu pa da li će mu to odmoći.. itd..

Kako se to odražava? inače je jako dobra, marljiva osoba, ništa mu nije teško, razmišlja i o meni i o sebi, kako da što prije završimo faks, pomogao mi je puno oko svega, još uvijek mi pomaže, ali.. u slučaju kad mu se dogodi nešto pomalo loše, ništa prestrašno, njega to užasno uznemiri, počinju mu plikovi izbijati na rukama (ima neurodermitis), grize sam sebe zbog čega je to tako (iako nije mogao utjecati na to).. i iskaljuje se na meni.. ne odmah, ali ako u tim trenucima napravim neki sitni gaf, gotovo.. psovke, vrijeđanje, nervoza još jača,... nakon toga svega isprike.. nekako, kao da ga sve boli i brine puuuno više nego bi trebalo.. nekad imam osjećaj da bih ga najradije stavila pod stakleno zvono, da ga nitko krivo ne pogleda, da ga ne zamara da li ćemo sutra imati za živjeti (a to trenutno nije upitno), da li će sutra imati posao (a ni to nije upitno), da li.. inače je i jako odgovoran, ponekad imam osjećaj da i previše.. nema odgađanja, ukoliko odgodi neki posao onda daljnja nervoza, izjedanje..

nisam došla ovdje da mi kažete da ga ostavim i sl., prije svega htjela bih mu pomoći..

da li je to sve povezano s neurodermitisom? da li postoji kakva dijagnoza koja bi navedeno "opravdala"?

napomena da ima 24 godine..
Ready-To-Wear is offline  
Odgovori s citatom