Pogledaj jedan post
Old 05.07.2011., 20:45   #61
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
ali što napraviti kad nas pitaju: na koji ste način organizirani i tko ste vi uopće,

zato sam se skoncentrirao na samo reganje udruge,

ako cijeli posao ostene na mamirami i meni od udruge neće biti ništa!
Ma ok je to sve - ti si nadlezan za statut, osnivanje i slicno i jasno je da prema vani nema nista bez toga, ali koliko se sjecam na onom popisu je bilo puno ljudi a interne zadace i nadleznosti se sada vec mogu podjelit, interno organizirat. Treba naravno odabrat nekog tajnika, tajnika koji ce odredit da treba ta i ta task grupa i pita clanove tko zeli sudjelovat u grupi, ako se nitko ne javi onda na temelju informacija o clanovima (svaki bi trebao napisat sto uopce zna radit) treba sam odredit tko ce sta radit. Znam da nije lako od pasivnih ljudi napravit aktivne, ali clanovi bi nekako trebali shvatit da se tu ne radi samo o tome da budu clanovi vec da bi barem morali pokusat dat neki svoj doprinos, pa makar to bilo i piskaranje na forumu ili razmisljanje sto bi udruga trebala ucinit. Bojim se da ce motivacija za rad u udruzi biti uvjetovana i tecajem franka i kamatnom stopom, treba imat neki mocan mehanizam za motivaciju.
FileExplorer is offline