Pogledaj jedan post
Old 11.08.2012., 12:25   #27
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kad kazu, pa ako si vidio NLO zasto nisi uslikao.
Pa nije to Severina na jahti, nego nesto sto ostavlja ljude paf.
Meni je najbolje kada guglam, stranica koje negiraju postojanje Boga ima koliko hoćeš, "veliki" znanstvenici poput Hawkinga ne vjeruju u postojanje Nepokretnog Pokretača (Boga) multiverzuma, neki čak negiraju postojanje povijesnog Isusa (iako povijesne znanosti dokazuju njegovo postojanje). A kada guglam teoriju da vanzemaljci ne postoje (postoje samo SF filmovi), ne mogu naći ni slova o toj teoriji, nego slušam laprdanja kao što su: "Nemoguće je da smo sami u svemiru" (pa dokažite onda ako ufologija nije religija, već znanost). Zašto ne bi bilo moguće?
Bit će da se radi o fenomenu zvanom horror vacui (strah od praznine). Duša koja nije ispunjena Bogom traži kilave i lažne nadomjestke za Njega, tvorca poznatih i nepoznatih svemira. Primijetio sam još koliko su vjernici u vanzemaljce (recimo oni sa Sferakona), nadrkani protiv kršćanstva. Pa normalno kada Laž nema ništa s Istinom, niti će ikad imati.
Volim pogledati Star Wars, Farscape, ali također volim pogledati i Snjeguljicu i sedam patuljaka, Bambija i Toma i Jerrya.
http://youtu.be/HopGEchxH7I
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction