Pogledaj jedan post
Old 12.09.2013., 23:54   #100
Quote:
crnjak_xrace kaže: Pogledaj post
Hmm, to moras u principu sama odlucit, ja sam kupio dvije nekretnine na drazbi..
U velikoj vecini slucajeva se nikada nista ne proda za 2/3 vrijednosti, e sad ne mora znacit
da bas za ovu tvoju nece biti ponudaca (ja sam npr. kupovao stanove u novogradnji, stare max 4 god)
na 1/3, na jednoj drazbi mi je banka dizala, na drugoj neka baba, na trecu sam isao i dignuo samo jednom,
mislio sam da je covjek blefer posto je dosao sa ovrsenikom pa nisam dizao, na kraju je covjek platio tj dobio jako povoljno.

Ako bas zelis tu nekretninu razmisli kaj ces napravit, al znaj da ce ti sad sve vise i vise toga dolazit, ovo kaj je sad u ponudi su
ti nekretnine ovrsene 2010 max 2011 god.. tako da razmisli, a ako ces ici na drazbu za 1/3 vrlo vjerojatno ce se licitirati do 2/3..
E sad ako dodes na drazbu 2/3 ne znam, mozda ce ti banka dignut jednom, mozda vise ak vidi da si zagrizla, a mozda nece,
sumnjam da ce neko drugi doc na drazbu..
Javi kako je proslo u svakom slucaju
kolega, moj naklon....zahvaljujem.
znaci, ak nitko ne nudi netrebam ni ja....i cekam 1/3? Ili.....:
A ak je banci definitivno dosta (za dugove) recimo 1/2, a osim mene nema nikoga, bas nikoga: mogu li ja reci, kao sto moze ovdje u DE, cujte...2/3 nemogu/ne zelim dati, ali ako se slazete za nesto manje bi se mogli odmah dogovoriti?
Dakle, dali banka moze reci: ok, danas je bilo predvidjeno 2/3, no s 1/2 su pokriveni svi dugovi i troskovi stoga pristatajemo na ponudu i moze 1/2 ( odnosno neki iznos xy) odmah i nije potreban slijedeci 1/3 termin.
I jos ipak nisam skuzila zasto je jamcevina neuobicajenih 20% (bez obzira sto meni i to odgovara). Zato sto se sucu eto tak htjelo???
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom