Pogledaj jedan post
Old 06.08.2015., 12:50   #11
Quote:
DrTony kaže: Pogledaj post
Imam neko zemljište koje bi prodao ako mi ne propadne na sudu, digao bi još neki manji kredit pa sam mislio kupiti neki stančić u Zagrebu jer ovdje u Splitu su stanovi bezobrazno precijenjeni.

Vidim da ima stanova od 40+ kvadrata za 35-40 tisuća eura. Doduše takvi mi djeluju malo otrcani. Ima i novogradnji od 40+ kvadrata za 50-55 tisuća.

Čujem da je u Zagrebu izgrađeno dosta stanova i da mnogi prodaju, a malo ljudi kupuje. Znači li to da ako jednog dana poželim prodati, a ne želim čekati 2 godine da trebam sniziti cijenu sa 55 000 na 50 000 i tako žrtvovati 5000 da bih stan prodao u roku par mjeseci... ... ili je pak situacija u Zagrebu da kad kupiš stan da ga više ne možeš prodati čak i ako srušiš cijenu sa 55 000 na 40 000?

BTW, da li je manji rizik (ako želim jednog dana prodati) da kupim starogradnju od 40+ kvadrata za 40-45 tisuća ili novogradnju za 50-55 tisuća?
Uza sve ostalo što su ti napisali forumaši, jel nije možda bolje neki apartman na moru? U najgorem slučaju, imati ćeš gdje otići na ljetovanje, a i vjerujem da se u dva-tri mjeseca može zaraditi, ako sve napraviš kako treba, barem jednako kao da ti je u Zagrebu iznajmljen godinu dana.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom