Pogledaj jedan post
Old 13.04.2016., 14:01   #88
Quote:
BigBluRay kaže: Pogledaj post
Slažem se manje više, ne potcjenjujući pritom Montyjevu načitanost. Slažem se da treba argumentirati ali nikako pristrano se držati samo jedne strane pritom potpuno omalovažavajući tuđe mišljenje. Primjetih inače da Monty i HepokS imaju vrlo sličan stil.
Nema omalovažavanja tuđih mišljenja, ali ako čovjek daje svoje zaključke, pa valjda zna odakle je, iz kojih pretpostavki, te zaključke stvorio. Ako ja dam informaciju da je "piramida" Yonaguni prirodna formacija pucanja slojeva, potkrijepljeno istraživanjem neovisnog stručnjaka koji je čak u startu bio oduševljen idejom o ljudskom porijeklu strukture da bi ronjenjem na licu mjesta utvrdio kako o tome nema riječi, onda oni koji tvrde suprotno valjda znaju koji je znanstvenik rekao i temeljem čega da je to ljudskih ruku djelo.
Umjesto toga, oni stave 101 filmić s YT, lažirane fotografije i fotografija "na kojima se sve vidi" (a ne vidi se baš ništa, čak suprotno, pobijaju priču).
I kad na to ukažeš dobiješ napad "alternativaca" da koji k... radim ovdje ako ne vjerujem u to.

Kaj se hepoks2 i mene tiče, zapravo bi se iznenadio ali mi o većini stvari imamo čak i potpuno suprotna mišljenja, ali argumentima se najčešće nađemo u sredini. To što to ne radimo ovdje, ne znači da ne komuniciramo i po drugim temama ili preko PM.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom