Pogledaj jedan post
Old 13.02.2017., 11:28   #10
nisam ni sumnjala
koje puste filozofije:klap:
dakle, ako cak i ne ides TI do ormarica, kako je moguce da tvoje dijete predskolac tjedan dana ne uoci pozivnicu u ormaricu? cudno, ali dobro, valjda ne primjecuje takve trivijalne stvari.
mi smo tetama uvijek znali reci da dijelimo pozivnice, uglavnom smo ih i ostavljali njima, ali bilo je i pozivnica koje smo jednostavno nalazili u ormaricu, pogotovo ako se radi o nekome iz druge grupe. ako ih nisam nasla ja, nasao bi ih junior u roku keks.

inace, sve pozivnice za igraonice koje smo mi dijelili, bas kao i sve one koje smo dobili imaju prostor za napisati broj mobitela pa se meni tu itekako podrazumijeva da se na taj broj i javis ako ne mislis doci. bilo bi lijepo da se javis i za potvrdu dolaska, ali to je ocito previse traziti od danasnjih prezaposlenih roditelja. na mnogim pozivnicama je takodjer izricito i pisalo "Molim potvrdu dolaska", na sto su velepametni roditelji valjda zakljucili da ako ne pise "Molim otkazati dolazak na broj...", ne moraju nista javljati.
jer, hej, koga faking briga sto tamo neko dijete slavi rodjendan, imam ja vaznijeg posla u zivotu od gluposti kao sto je neciji 5. rodjendan?

i da, sasvim je legitimno da ti dijete ne zeli ici na svaki rodjendan na koje je pozvano.
ALI bas zato postoji broj moba na koji javis da dijete ne dolazi. tocka. nitko te nece pitati zasto ako kulturno javis.

jedino cu ja, nakon takvog necijeg cobanskog priprostog who cares anyway nastupa, takodjer tako seljacki doticnog s gustom dovesti u neugodnost kad ga sretnem ispred vrtica.
pritom cu jedino paziti da ni moje ni njegovo dijete nisu u blizini.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom