Tema: Nesanica
Pogledaj jedan post
Old 25.05.2017., 14:42   #197
Ovako. Imam 24 godine. Uvijek sam imao laganih problema sa spavanjem, duze mi je trebalo da zaspim jos od malih nogu. Prije nekih 6 mj malo mi se poremetio bioritam jer sam stalno ujutro isao spavati. Kada sam to htio promijeniti opet da idem ranije u krevet, nisam mogao zaspati te sam uzimao sanval i diazepam jedno 2 tjedna od starog cisto zato jer me bas brutalno uspavalo. Nakon tih 2 tjedna vise nije imalo gotovo nikakavog efekta, uzeo sam npr 4 tablete sanvala to je znaci 20mg ali kao da ih nisam popio, nemogu zaspati i ne spava mi se. Zatim sam odlucio to sve odjebat i par noci sam stvarno muke mucio jer sam se valjda kemijski navukao na to, muka mi je bilo i preznojavao sam se. Anyway, od onda bolje spavam ali ni blizu ko prije. Znam se nekada probudit ful rano,a to mi se nikada nije dogadjalo, uvijek sam mogao 8h+ spavat bez problema. Tu i tamo znam imati noc da nemogu zaspat kao danas npr. Ne predstavlja mi to toliki problem vise jer sam se cak i navikao.

Jel mi moze netko reci nekakav dobar savjet. Sta mi je raditi. Inace nisam depresivan i dobre sam volje vecinom i radim u zivotu vise manje sta zelim. Nisam pod pretjeranim stresom. Samo me to spavanje muci. Neda mi se uopce vise razmisljat o nicem jer sam sve teme sto postoje vise manje potrosio pokusavajuci zaspati. Isto stvar kada i o nicemu ne razmisljam.
hajzee1 is offline  
Odgovori s citatom