Pogledaj jedan post
Old 11.11.2006., 15:54   #10
Quote:
Direktor1 kaže:
Voiky, .



Prema gore opisanoj situaciji ja tvrdim slijedeče:
U RH ( konkretno u Puli) nasilnici, muški prvenstveno, te njihovo nasilje se ne procesuiraju ni u kom pogledu i oni su zaštićeni, pitam se kako je to moguće kad imamo zakon (gore naveden), dok su žrtve tog nasilja ne zaštićene i kad bi uzele pravdu (ne kažem zakon jer se ne slažem s time da bi svatko od nas trebao uzimati zakon u svoje ruke) u svoje ruke niti jedna ne bi prošla dobro prilikom suđenja sve bi završile na dugo iza rešetki. Ali nasilnici i dalje šeću gradom.(u mom slučaju bez problema prelazi granicu da bi išao živjeti u inozemstvo i vraća se u RH kako bi psihički, još uvijek, nastavio sa zlostavljanjem) KAKVA SMO MI DRŽAVA????
loša, a na žalost nismo ni jedina..... (čak i u jednoj americi)

naprosto stanje svijesti još je takvo kakvo jest.



bilo je i djece koja su u obrani majke počinila zločin... i postala obilježena za čitav život!


u nas je situacija gora samo utoliko ukoliko smo manja i siromašnija zemlja, pa žene imaju manje mogućnosti ...da se naprosto izgube.

jer kad neki divljak utuvi da je on gospodar ženina života i smrti...nikakva ga država ne može spriječiti... tako je odgajan! takav mu je bio i otac, a majka je trpjela i postala idealan uzor za sinovu buduću ženu!


kažu da u takvi nasilnici obično kukavice... ali dok se to ustanovi .... ženi je uništen život a djeci djetinjstvo... mnogi se navodno poprave kad im ozbiljno zaprijete vlastiti sinovi... ne sugeriram ti ništa , ali nemaš ni nade da
će se problem riješiti sam od sebe...
pokušaj se konzultirati s nekom (žensko) udrugom (autonomna ženska kuća). one imaju više znanja a možda i mogućnosti da vam oboma pomognu!

u svakom slučaju, ako nisi punoljetan, to ti je nekakva mogućnost... ili čak ako si mlađi punoljetnik bez prihoda... uključi se u takve udruge... dok se i muškarce ne pokrenu na istom planu... neće biti pomaka na bolje!
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom