Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 13:24   #3
Eeeeeeeeeeee

ja ih upravo imam na sebi.

Kupila sam 3 para jos u 9 mjesecu. One duge.
Doduse boja im jeste zelena neka cudna i osjecam se kao pravi skakavc kada se pogledam u ogledalu.
Ali to nije bit tvoga pitanja.

Ja sam uz njih kupila objekrema protiv celulita Afroditine, i onu od Cekropije i onu od cimeta.
Jendu stavljam ujutro (cimet) a cekropiju prije spavanja.

Hlace su super, ja ih nosim ispod hlaca ili trenirke svaki dan. Iako nista na meni ne visi niti je mlohavo, ali tako lijepo stegnu pa hlace stoje za 10+.

Nosim ih ispod trenirke na Tae bo-u i poticu znojenje jos jace. Dodouse kada ih prvi puta htjednes obuci imaces problema sa navlacenjem, jer su jako jako uske, ali ne brini drugi puta ide kao od sale.

ono sto je dobro kod tih carapa je sto nisu do struka vec skroz do ispod grudi, pa te svu lijepo stisnu, a osim toga onda potice i topljnje masnoca oko struka.

Ja ih nosim svaki puta kada oblacim hlace. Nista se ne primjeti i odlicne su, samo kada sjedas da ne bi vidjele, ja obucem dokoljenke najlonke i super.

E da carape su iste boje kao ovaj


joj jos sam nesto htjela napisati, da da njihova se funkcija povecava ako se istovremeno bavis nekom aktivnosti, bilo da je brza setnja do posla, biciklo, ili sta vec...

Eto,

Uglavnom meni su super,

Jednostavno uz njih i ove dvije kreme imam osjecaj da sam se jos vise ucvrstila,

__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom