Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 21:17   #114
99. KOJA JE SLICNOST IZMEDJU SAMOSTALNOSTI CRNE GORE I PARENJA MACAKA? MANJEG KURCA, A VECEG DRANJA NEMA NIDJE.

98. Kako se zove crnac koji nosi Mont jaknu? - Montenegro

97. Milo Djukanovic otisao u posjetu Kini. Pita predsjednik Kine Djukanovica koliko ima stanovnika C. Gora. Pa ima ok 500 000. Pa sto svi niste dosli da malo posjedimo

96. Sreli se crnogorac i Japanac i pita ga Crnogorac kolko ima oceva? Jednog, kaze Japanac. ***** si ti tako zut od smo dva jajeta.

95. Kaj veli crnogorski vrabac kad sretne crva? - 'dje si zmijo ljuta !

94. Igraju Crnogorac i magarac šah, vidi to neki stranac pa se cudi: "Wow, kako pametan magarac..." Crnogorac: "Ma vraga je pametan, vodim ga 3:1".

93. Kako se u Crnoj Gori zove klub orjentacijskog ronjenja? - ĐERONIMO!!!

92. Zasto Crnogorac drzi gusle izmedju nogu ? ------ svira kurcu!!!!!!!!!!!! Poslao: Vanja

91. Kakav je Crnogorac kad ne kenja 3 dana??????----- Pun sebe!!!!!!!!!!!! Poslao: Vanja

90. Kako se oseća crnogorac kad ugazi u govno? Kao svoj na svome.

89. Ide srbin i naidje na ogledalo pa kaze "joj kolika pickaaaaa". Poslao: Crnogorac

88. Zasto su crnogorci tako visoki i krsni momci.? Pa popeli se srbima na *****.

87. Setao jedan Crnogorac puza na uzici, nailazi jedna devojka i kaze mu: "Lele al ti je lep puz!". A on joj odgovori: "Ima sam ja lepseg al mi pobego."

86. Zasto se Crnogorci radjaju "carskim rezom"? Zato sto sa foteljom ne mogu da izadju prirodnim putem.

85. Opljsckali dva crnogorca banku, uzeli pare i sakrili se u skloniste. Tek ce ti jedan od njih onli cemo da brojimo pare ili da cekamo sutradan na vestima.

84. Znate li koja je razlika izmedju crnogorca i komarca... komarcu ne mozete da ga pusite!!! Poslao: Dedo

83. Kako se jedno drugom javljaju crnogorski crv i crnogorski vrabac?
Dje si sokole?
Dje si gujo?

82. Setaju crnogorac i italijanka obalom mora, kad italijanka naprci usne i kaze *BLACHME A MORE* crnogorac zacudjen slegnu ramenima, uhvatije i bacije u more. Posto italijanka nije znala da pliva poce da vice *AUJUTO, AUJUTO* a na to ce joj crnogorac *nije more ljuto nego slano avetinjo*

81. Sta dobijete kad ispecete Crnogorca u rerni? LENJU PITU!!!!!

80. Trci mali Crnogorac kod tate i place. Tata rekao mi je jedan cika da smo svi mi Crnogorci pederi. A otac ce sinu: Ko je taj da mu jebem oca ocinjega.

79. Zasto Crnogorac zaleva TV? DA MU PORASTE PALMA

78. Dosao crnogorac u Beograd i usao u prodavnicu. Koliko ovo maraka kosta pita on? Idi u nemacku pa tamo pitaj govedo jedno crnogorsko.

77. Uso crnogorac u kafanu i kaze: -Radijo sam. Kad ce srbin: -A gdje ti je antena? Poslao: Baxuz

76. Kako u Bulatovicevom kabinetu izgleda telefon? Ima samo slusalicu.

75. Crnogorac se svaki dan molio Bogu: -Boze, daj da dobijem na lotu, Boze daj da dobijem na lotu, Boze daj da dobijem na lotu, kako to svi dobiju a samo ja ne? Boze daj da dobijem na lotu... Prodje neko vreme, Bogu se smuci pa mu se javlja: -Uplati, covece, uplati!

74. Kopa crnogorski vojnik rov za slucaj da dodu kopnene trupe. Kopa li kopa, a znoj samo tece. Na kraju, kad je zavrsio, pogleda on u svoj rov i kaze: E, sad mi samo fali da gamad ne dodju...

73. Šta dobiješ ukrštanjem Japanaca i Crnogoraca? Pa narod koji bi radio celi dan, ali im se nikako ne da.

72. Ulazi Crnogorac u kupe sa tri crnca i pita: Dje je ovde gorelo! Poslao: DejanGM

71. Kako crnogorci grade autocestu? Naprave 100 m pa napisu itd, itd, itd. Poslao: Mario

70. Sedi Crnogorac u kafani, kad mu zazvoni mobilni. - Dje me nadje i u ovoj kafani !

69. Kako crnogorac poredi prideve? - Lijep....Lijepsi....A,vidju mene!!

68. Zvoni telefon! Javlja se Crnogorac: - Alo!!! - Dobar dan, jel to stan Perovica - Ne, no kuca na DVA!!! Sprata - Dobro, jel to kuca Perovica? - E ne no si mi je TI napravio!!!

67. Sede tri Crnogorca ispod smokve. Kaze prvi: "Sto su lepe ove smokve..." Drugi: "Joj, kad bi mi barem jedna pala u usta.." Treci: "Daaj cuti, 'ko ce to prozvakat..."

66. Ulazi Crnogorac u apoteku i kaze apotekarki: Dajte mi jedan acetisal, jedan andol, jedan baktisuptil (flonivin BS), jedan (i tako nabraja i na kraju doda)... i za vas sta pijete!

65. Sedi crnogorac na krevetu i urla iz sveg glasa. Prilazi zena i pita ga: - Sta je coce, sta se deres? - Seo sam na jaje al me mrzi da se pomjerim.

64. Sta uradi Crnogorac kad ostane bez dinara? - Promeni 100 maraka. .

63. Kada ce crnogorci izumreti? - Kada shvate da je sex fizicki rad?

62. Kako prepoznati Crnogorca u Beogradu? - Nosi Yugotours torbu. .

61. U budvanskom hotelu recepcionar zove telefonom gosta: - Izvinite, jeste li vi zahtevali budjenje telefonom u pet i trideset? - Jesam. - Ustaj, jado! Podne je!

60. Zasto je Crna Gora proglasena ekoloskom drzavom? - Zato sto je svo djubre izbacila u Beograd. .

59. Gde Crnogorka sakriva novac? - Ispod lopate.

58. Dokaz da je Njegos bio Crnogorac. - Sahranjen je u Fila trenerci sa zlatnim lancem oko vrata.

57. Zasto Crnogorac pre spavanja stavlja pored kreveta jednu casu punu vode i jednu praznu? - Mozda ce biti zedan a mozda i nece. .

56. Sta prvo uradi Crnogorac kada se probudi? - Prebaci ordenje sa pidzame na kosulju.

55. Rano ujutru, oko 10 sati, krenuli Crnogorci u lov na puzeve. Vracaju se oni kasno posle podne bez ijednog ulovljenog. Pita zena jednog: "Coece, gde su vam puzevi?" "Muci, zenetino, to divlje, bezi!

54. Pitali Crnogorca: -Sta bi najvise voleo da budes u sledecem zivotu. -Zmija -odgovori Crnogorac. -Pa sto bas zmija - upitaju ga. -Pa -kaze- to, ti je zivot. Lezis, a hodas.

53. Dva Crnogorska solunca zale za mladoscu: - Secas li se coce kako smo onda mogli preko kurca sablje lomiti? - Jes vala. - A sad dosla starost, ne moze se vise. - Ne moze. - Onemocale ruke...

52. Dva crnogorca gledaju Olimpijadu. Prate jednog takmicara koji ocigledno zaostaje za drugim takmicarima. - "Vidi onu babetinu sto se vuce?" - "Cuti bre, to je nas!" - "Aaaaaaaaaaa. Vidje junaka kako tera sve pred sobom."

51. Ide Crnogorac po Podgorici, i odjednom izvuce pistolj, uperi ga u asfalt i opali nekoliko puta... Pridje nekoliko ljudi: - "Pa sto pucas u zemlju, jado?" - "A vidi ovog puza, prati me jos od Cetinja!"

50. Na nasem Jadranu davi se Englez turista i zapomaze: HELP, HELP. Na obali sedi Crnogorac i dovikne mu: " Eh, jado. Bolje da si ucio da plivas, nego sto si ucio strane jezike.
sokre is offline  
Odgovori s citatom