Tema: Matematika
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2012., 01:04   #6357
Quote:
maturant94 kaže: Pogledaj post
Bok,
Ove godine sam maturant,
Zanimaju me iskustva ljudi s pripremama isključivo za matematiku budući da je većini ljudi(uključujući i mene) samo to problem,
Koja je najbolja škola za pripreme i da li postoji netko ko daje privatne pripreme (za matematiku)?
Unaprijed hvala na odgovorima!!!
Ja sam ti sa matematike, kolega sa pete godine drži pripreme i privatno i grupno, napravio je facebook profil, zove ti se pripreme euklid.
Dok sam ja išao u srednju nije bilo takvih problema, ljudi su upisivali fakultete koje su željeli, ali što je tu je, morate to sad što bolje naučit (makar i nemate želje za matematikom), ako nisi imao dovoljno matematike u srednjoj preporučam ti da mu se javiš, prošle godine je dosta ljudi tako naučio i svi su jako dobro riješili maturu.

Ja ti nisam više toliko aktivan na forumu koliko i prije, ali ako nešto ne razumiješ ili neznaš neki zadatak riješit, slobodno napiši ovdje, budem postao rješenje kad se logiram.

I btw, pola ljudi koji sastavljaju zadatke su ti nama predavali na faksu, tako da će te on sigurno najbolje pripremit za sam ispit.
Lijep pozdrav
__________________
Odlika glupog čovjeka je da je spreman umrijeti za neki cilj, dok je odlika zrelog čovjeka da je spreman smjerno živjeti ka ostvarenju istog tog cilja
Mišo is offline  
Odgovori s citatom