Pogledaj jedan post
Old 02.06.2011., 08:59   #10
Quote:
blackeyes kaže: Pogledaj post
ja sam uradila kako ovdje piše i dobila :

2 4 3...........4 4 1...........1 4 4
1 1 2...........1 1 2...........1 3 4
4 2 1...........3 3 2...........2 4 2
44444.........44444..........4444


šta to znači ?
Evo ja cu pokusati, mada opet napominjem da nisam dugo gledala i da to vise smatram igrom, nego da sam neki poznavalac.
Proslost
Prvo sto mi upada u oci je da si pogrijesila u razgrtanju 3. reda, ali uzecu da je vjerovatno bilo 2 zrna.
Ono sto se vidi da je kod vas sve bila neka brzina i cak i neko zadovoljstvo kroz tu brzinu. Samo sto su emocije bile kod tebe i ti si o njima razmisljala, dok su ti stope bile i u srcu i vani. Rekla bi da si samo razmisljala o sastancima sa njim, kojih je i bilo, ali je njemu kroz to sve srce bilo prazno i on je imao teret. Cak bi rekla da si ti ta koja je i potencirala tu vezu i ljubav, ali da nije ispalo onako kako si htjela i da ti je ostao teret i kad si uspjela da ga dobijes.

Sadasnjost
Ovdje opet vidim brzinu i zadovoljstvo, mada ne bi rekla da ce to biti kroz neku vezu izmedju vas, jer njemu stoji ljubav vani (postoji li neka druga djevojka), kao i ljubav na kucnom pragu, tako da bi rekla da je moguce da se sretnete negdje i da ti to shvatis kao pozitivno, ali ipak vidim da je njegove misli pod teretom, a srce prazno dok su tebi stope samo na pameti, kao da samo razmisljas o tome kako ga sresti, kako dobiti na sastanak???
Da li postoje neki problemi i u kuci? Ono vidim da se provlaci neki teret, tenzija i kroz proslost i sadasnjost dok bi u buducnosti trebalo da se to popravi.

Buducnost
Zanimljivo....
Rekla bi da ce se ovdje u buducnosti i desiti neki sastanak, neko drustvo, ali da ces ipak cekati na to i da ce se on razocarati kroz to sve. Da li je moguce da kad on shvati neke stvari da se ti ohladis od njega i da ti vise nece biti stalo? Rekla bi da ce ova situacija tebe toliko opterecivati (kao sto te opterecuje i sad) da ce se osjecanja izgubiti pod teretom. Isto vidim da ce i njegovo srce ostati prazno, a nema vise ni tvojih osjecanja kao ni njegovim vani prema toj nekoj osobi, samo teret i praznina....

Ja zelju gledam na drugi nacin jos, pa cu pokusati objasniti. Izvucem 5 zrna koja slozim u jedan red, a ostatak isto razgrnem kao i kod osnovnog gledanja i odvajam po 4. Ostatak slazem na ta izdvojena zrna. Ako mi ostane 1 zrno, slazem ga na prvo, sve dok ne dobijem i gore 4. Ako iz 3 pokusaja popunim taj gornji red sav sa po 4 zrna (da imam gore 5 gomila i dole) zelja ce se ispuniti, ako popunim 4 gore, a imam 6 dole, ima sanse ali uz cekanje, a ako je manje zelja se nece ispuniti.

Ko se razumije u grah, voljela bi da baci komentar da li je dobro ocitan, kao i autorica posta. Hvala
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Odgovori s citatom