Pogledaj jedan post
Old 18.10.2007., 01:10   #18
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post

I ovo što ti kažeš: da oni to zapravo ZNAJU napraviti, ali neće - vjerujem, i stalno mislim isto tako...tjednima već na isti taj način razmišljam. Oni sigurno VIDE isto to što i ja vidim - pa nemaju oči na guzici, a nešto malo mozga u glavi valjda imaju. I zašto onda to što svojim očima vide NE ŽELE ispraviti i napraviti kako treba!?

A to što svjesno fušare...Gledaj.Prošle godine trebalo je raditi crijep na krovu,onaj najviši,sjemenjak,što povezuje dvije strane krova.Krov je u dva dijela pa je fušer rekao da će raditi u dava puta,u dvije nedjelje.Dobro.Naručilo pseto materijal,za svaku stranu krova - koje su potpuno jednake,po 14 crijepova sjemenjaka - tri vreće pijeska,vreća cementa i vreća vapna.Donijelo se to i počeo fušer raditi.Na jednu stranu krova,u prvu nedjelju,potrošio je dvbije - tri vreće pijeska,vreću cementa i pola vreće vapna,a za drugu stranu krova nedjelju poslije potrošio je vreću pijeska,trećinu vreće cementa i nešto malo vapna...Fušer je lijepo počeo,ali završio kao zadnje govno...Krov je naravno trenutno ok,ali će jedna strana doći u stanje raspada za 5 god,dok će druga držati i 30...

Takvi su to ne/ljudi...Glavno da je ološ uzeo novce i da se najeo fušerskoga kruha,a za krov baš ga briga,neće njemu biti na trošak kada popusti,niti će njemu prokišnjavati...Ali opet,ako netko mora biti tako jadan i pokvaren,pa neka bude on.Ja to ne želim raditi niti bi radio ljudima ili njemu samom,ni u kojem slučaju...
alen is offline  
Odgovori s citatom