Pogledaj jedan post
Old 19.11.2011., 22:55   #41
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
a) Imate svako pravo prijaviti bilo kakav post za kojeg smatrate da je neadekvatan (u bilo kojem smislu), a onda će modovi reagirati kada vide prijavu odnosno kada se pojave na Forumu.


Mogu i ja postaviti kontra pitanje - zašto alternativci i dalje pišu po pdfu i kada je jasno da im je teorija propala? Sjetimo se samo Elenina. Općenito pišem, ne mislim na nikoga posebno.
Pod a' moram pojasniti kako moderatori savjesno obavljaju svoju duznost u tom smislu. Psovke i gruba vrijedjanja zasluzuju kartone, mislim da se tu svi slazu. Bilo bi lakse kada bi moglo uprijeti prstom u nekoga i reci / evo to si propustio. Nazalost ne radi se o tome.

Niti se radi samo o temi Nibiru, kamo srece. Radi se o velikoj vecini svega napisanog na Alternativi izuzev (kao sto nemremsesjetit pise) magije i horoskopa. Radi se o alienima, chemtrailovima, Ickeu, piramidama, mjesecu, suncu, potresima, starim civilizacijama, tajnim drustvima, NWO .. ukratko o svim popularnim alternativnim temama.

Podforum je zamro, totalno, forumasi se odselili pa pisu po televiziji, muzici i slicno a samo zato sto ne mozes napisati kako postoji 5 podvrsta aliena a da te ne doceka pet odgovora kako alieni ne postoje i da ste svi koji vjeruju u to ludi.

E pa neki od forumasa nisu ludi a ipak bi zeljeli znati koje sve podvrste aliena postoje! iako ni sami nismo uvjereni da postoje Zato i dodjemo na alternativu

Konkretan prijedlog za promjene je tesko dati. Naravno da ne mozemo braniti ljudima da pisu gdje hoce, dokle god ne vrijedjaju ali mozemo kao u slucaju religije postaviti jasna pravila ophodjenja jedni s drugima i razlicitim svjetonazorima svih nas..ne samo fizicara i matematicara. Oni imaju svoj kutak.


I za kraj kontrakontra pitanje, a gdje alternativci da pisu ako ne na pdf alternativa?
tequila is offline  
Odgovori s citatom