Pogledaj jedan post
Old 30.01.2017., 21:13   #76
Quote:
ferengic kaže: Pogledaj post
Siru sliku??

Ja ne razumijem kako ti ne razumijes. Koji je to moj kut ovdje?

Dakle:

1. Nisam smanjeno uracunljiv, imam i radnu i poslovnu sposobnost.

2. Radi se o MOM novcu, mom PRIVATNOM racunu i nisam trazio kredit. Koliko ja znam privatno vlasnistvo je neotudjivo.

3. To je flangrantno zadiranje u moj privatni zivot, nema veze s aktivnostima banke i vrlo je neeticno.

Glede "sire slike", na koju se, ne znam zasto, pozivas; ona je regulirana obiteljskim zakonom, zakonom o socijalnoj skrbi i drugim zakonima i apsolutno nema nikakve veze s bankama i djelokrugom njihovog rada.

PS. Za ono sto si quotala: rijec je o mojoj djeci, ja sam imao trajni nalog da im uplacujem stambenu stednju i imao sam urednu punomoc za njihove racune...
Svašta si napisao. Većinom nebitnog.

Poanta je da si u jednom trenutku došao u banku i odjednom podigao veliku (svu?) količinu novaca sa štednog računa svoje malodobne djece kojima nisi jedini skrbnik. I banka je odgovorno odlučila provjeriti staus tvoje supruge u svemu tome. I tebe to smeta i ne razumiješ zašto?

Ne znam zašto to shvaćaš osobno pa navodiš kako si ti dobar i pošten. Pa ne piše to nikom na čelu. I onaj koji je zao i nepošten, tvrdit će da je dobar i pošten. I onda oštetit svoju ženu ( i djecu) prije formaliziranja razvoda tako da počisti sve štedne račune u koje je možda druga strana i više uložila. To je mogući scenarij i zato je banka tu da provjeri.

Ti si dobar i pošten i to si napravio u dogovoru sa ženom i zato si fino i mogao donijeti potvrdu i zato su ti fino naposlijetku i isplatili lovu i sve 5.

Ali je super što banka misli korak unaprijed onih koji nisu dobri i pošteni. To je za pohvalu, a ne za kritiku
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom