Pogledaj jedan post
Old 14.02.2011., 13:24   #1
Question Akne, pojačana dlakavost - štitnjača ili?

imam 21 god... oduvijek sam imala pristice i borila se njima... u zadnjih par mjeseci pocele su mi se stvarati akne na desnoj strani lica pogotovo,a i po vratu... dlake su mi pocele rast na sve strane(brkovi, ispod pazuha svaki 2 dan moram proc, prije nije bilo tako, na ledima sam primjetila,a na trbuhu mi je nesto uzasno). Primjetila sam da sam se pocela uzasno znojiti a time nikad nisam imala problema... ubrzan rad srca sam znala imati jako cesto i dok sjedim... umor i depresija se cesto javljaju kod mene i nesto sto mi jako cesto smeta u zadnje vrijeme je kad spavam sa jastukom vrat ne mogu imat naslonjen na jastuk nego ga uvijek moram stiskat da mi samo glava stoji gore jer me gusi... nikad nisam obracala paznju na sve to no sad me pocelo brinut. inace ne pijem nikakve kontracepcije niti sam ih ikad pila. kod ginica idem uredno. moja mama ima isto stitnjacu no s njom i ne pricam bas o time... dali da se ja javim doktoru, ginekologu,psihologu ili kome vec za sve to... studiram u inozemstvu pa mi nije bas jednostavno obavit sve pretrage. bila bi zahvalna na bilo kakav savjet i prijedlog i naravno vasa iskustva. HVALA
__________________
Sometimes i feel i'm gonna break down and cry :/
M@Lecka is offline  
Odgovori s citatom