Pogledaj jedan post
Old 14.08.2005., 00:48   #15
Quote:
darin kaže:
ja sam takvu jednu Sotonu ostavila starcima, nek se oni bakcu s njom
nemoguc je macak, i nazalost takve koji imaju 666 ispod repa nemres preodgojit.
nema s cim nisam ja probala.
Da, ovo me sve vise i vise plasi.

Mislim, imam macke od svoje pete godine, i to kontinuirano, imao sam u jednom naletu 9 macaka (1 koja je porodila 6 macica, pa jos 2 iz starog okota) - i niti jedan nije bio kao ovaj! Sa svima si mogao pronaci zajednicki (m)jauk, ono, otrpis macje utrke u 2 ujutro, ili ih izbacis van da se istrce (tad nisam zivio u stanu u gradu, vec u jednom stanu brizu livadi) - pa kad ti dodju doma, onda je mir.

Ali ovaj je uzas. Moze se smiriti na nekoliko tjedana, pa ponoviti.

Znas sto mi je napravio? Poplavu.

Bio sam izvan grada i ostavio mami da mi hrani macke. Jedno jutro zove mene susjed, da sam nocas imao poplavu. Ja skocio iz kreveta (zvao me oko 11) i zvao mamu. Ona hitno k meni i imala sto vidjeti: macak bio otvorio vodu (losa pipa, otvarala se za 90 stupnjeva od zatvorenog na najjace, a imala je i one kuke - izgledala je kao cetverokraka zvijezda), NAPIO se - i nije zatvorio za sobom!
I lijepo voda van, odvod bio los, i lijepo voda poplavila kuhinju.

Sva sreca, kuhinja ima visoke pragove pa se voda nije izlila po kuci, i to je losa gradnja bila - pa je voda odmah usla u otvore i probila dolje susjedi u stan.

Ona odmah dolje zatvorila, na glavnom ventilu vodu: dok je mama dosla, pola zgrade nije imalo za jutarnje tusiranje. Najebali su mi se matere kad su me sljedeci put vidjeli.

A ja sam se njemu najebao matere: pljunuo sam 450 kn dolje susjedi za farbanje stropa.

Quote:
darin kaže:
s tim da je taj moj totalno asocijalan i mizantropican. neda se dirat, gledat, nista...
nekad dodje starcima u krilo i spava cesto s njima, al mene nemre smislit.
Ovaj moj je smrdljiva kurv***na: ZNA kad je nesto zajebao, a inace je toliko umiljat i toliko sladak - i ZNA, pizda macija, da je sladak i ZNA da se covjek rastopi kad ga pogleda (potpuno je bijel,bez ijedne dlake druge boje, ima velike tuzne zelene oci, pink nos, pink uske i pink cape) - da stvarno nemas srca ga izbacit kroz prozor.

Quote:
darin kaže:
ova maca koja sad zivi samnom ima fetis na nase deke od ljamine dlake, a to joj bogami nedam, bile su em preskupe i ocu da mi traju, tak da ih svako jutro spremam u ormar koji zatvaram.
Mislim da cu i ja pocet tako.

No, onda me brine sam krevet: da nece na njega?

Onda cu stvarno od njega napraviti snicle, kunem se.


Quote:
darin kaže:
probaj mu nabavit neku njegovu dekicu koju mozes naspricat s onim sprejevima sta ima u PetShopu za kupit, kao za privlacenje macki. mozda pomogne.

samo jos jednom
Ma kuratz! Ostavio sam ja njemu jednom onu unistenu plahtu.

Sto mislis da ju je ikad vise pogledao?

Jebo mu pas mater.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom