Pogledaj jedan post
Old 24.04.2006., 21:37   #11
Quote:
Karmela kaže:
@ Peni

Znam lutko.
Svojevremeno sam pisala o slucaju moje sestricne. I kako se ogavno odnosila prema svemu tome.
Nije ju bolila savjest sto netko drugi, mladji, skolovaniji, motiviraniji zeli mozda raditi taj njezin posao, kojeg us joj cuvali 3 godine, da bi ona pri isteku te tri opet ostala (planirano) trudna.
Takvima treba omoguciti da odgajaju svoju djecu, i da ne sputavju one koji su fakat voljni i posla i iskustva.
U te tri godine je netko i radio njen posao, nije firma stagnirala bez nje. Netko se na tom mjestu mozda i naucio poslu. Da je taj netko bio dobar i kvalitetan firma bi ga zadrzala. Kvaliteta uvijek nadje svoje mjesto, samo su nesposobnima i lijenima zene na porodiljnom izgovor.
Ja sam radila od doma vise od tri godine, da nisam za to vrijeme ucila ne bih se mogla vratiti tamo gdje sam stala jer je moja struka takva da se uvijek moras usavrsavati. Da radim na blagajni bila bi drugacija situacija, dakle ja bih se vratila gdje sam stala a "zamjena" bi "kasirala" u drugom ducanu, nista se drasticno ne bi promijenilo.
penelop@ is offline