Pogledaj jedan post
Old 16.12.2011., 00:17   #23
Quote:
gospodična kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima
Hm opet sam malo zbunjena i sa 100 strana dobivam različite informacije.
Moja prvotna zamisao je bila gevey ali onda su mi rekli (ljudi koji prodaju gevey) da to na novom vipovom nece raditi .

sad sam nešto čula da pomaže prvo jailbrake pa gevey.
unaprijed se ispričavam ako nekad koristim krive nazive i termine sve što znam o iphonu naučila sam ovih dana.

Također naišla sam na ovaj link
http://www.omizio.com/jailbreak/unte...hone+Portal%29
Quote:
gospodična kaže: Pogledaj post
sad sam si razjasnila imam taj šugavi baseband 04.11.08 i nema gevey
ajoj da, to je tocno, skroz sam zaboravio na to. gevey na iphone-u sa ios5 radi jedino na 4.10.1 firmware-u.
nazalost lose vijesti za tebe. ovo sto si cula da jailbrake pomaze je djelomicno tocno, ali u tvojem slucaju ne pomaze.
na primjer, pomogao bi ti da trenutno imas npr. 4.3.3 software i da imas 4.10.1 firmware koji zelis sacuvati, a ujedno zelis dici software na 5.0.
to bi se onda radila sa snowbreeze jailbrakeom, jer on ima mogucnost da podignes software, a sacuvas trenutni firmware. (jer da ides to normalno radit preko itunes-a on automatski podize baseband, i nemozes ga vise spustit)
no to ti sad nije bas ni previse bitno..
na zalost, bojim se da je jedino rjesenje za tebe da prodas ovaj mob. i kupis neki koji ima 4.10.1 firmware (vip ili t-mobile - nebitno) i da taj onda koristis sa tele2 karticom i gevey-om. ili skuplje rjesenja da jednostavno kupis unlockan iphone4..
Zekac is offline  
Odgovori s citatom