Pogledaj jedan post
Old 05.05.2017., 14:50   #47
Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
pa zena je nigdje nije vrijedala, cinjenica je da postoje zene (i muskarci) kod kojih pali samo toplo hladni pristup
Ako je to činjenica, molila bih te da mi priložiš link na ozbiljnu psihološku studiju koja to dokazuje.

Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
kakve veze ima sto ih ne zna, ne zna nitko ovdje pa daju svoja misljenja budimo realni kako se recenicu "ne zelim da ti budem na prvom mjestu" i moze shvatiti nego onako kako ju je aria shvatila
Eto, da meni netko to kaže ja bih mogla shvatiti na više načina:
1) Ohani malo, gušiš me.
2) Želim ti dati nogu ali ne želim da ispadne da sam gad.
3) Uzgoji kičmu.
4) Ne brini tuđu brigu, imaš dovoljno svojih problema.

Ili, meni omiljeno:

5) Ne želim da ti budem na prvom mjestu. Točka. (Izražavanje želje koju ja mogu uvažiti, ali i ne moram. Naravno, ako volim tu osobu i ako mi je ona doista tako važna potrudit ću se izaći joj u susret. Jer želim da bude sretna. Pa ako je sretnija kad mi nije na prvom mjestu, skinut ću je s pijedestala iste sekunde.)

Autorovu curu ne poznajemo pa ne možemo donositi valjane zaključke o čemu se ondje radi. Možemo se samo igrati babe Vange. Ali onda se kaže "čini mi se da...." a ne "ona je taj i taj tip, treba joj to i to, amen".

U redu je izraziti mišljenje, u redu je iznijeti vlastito iskustvo, ali nije u redu pretvarati se da si popio svu pamet svijeta i da su tvoji postovi sveto pismo. Reagiram na takvu bahatost u pristupu, a ne na situaciju opisanu u uvodnom post. Doista ne želim miješati u tuđe živote. No, nekima je to očito glavni izvor zadovoljstva.

Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
a kad smo vec kod vrijedanja ti si nju uvrijedila
Ako jesam, već ću za to dobiti karton. Aria ne treba advokata.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom