Pogledaj jedan post
Old 26.05.2017., 13:50   #48
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Al si ti isto izbanalizirala stvar.. nije stvar u tome hoce li on umrijet bez mesa, nego u cinjenici da netko namece svoje svjetonazore i ne uvazava drugacije. A to vegeterijanci ( a vegani pogotovo) vrlo cesto rade. Pa hrpa je raznih sala i posalica na taj racun, npr. zena se zadere u restoranu- jel netko doktor, muz mi ima srcani??? A frajer se ustane i kaze- ja sam vegan!!! Jer oni uvijek moraju pricat o tome i dat do znanja da ne jedu meso. I to nametanje i uvjeravanje, to je iritantno za popizdit, samo stvaraju kontraefekt jer se ljudima dize kosa na glavi kad cuju da je netko vegan.. ko jahovini svjedoci su postali.
Evo ja ne jedem meso, nikome to ne nametam, ali meni većina ljudi ima potrebu to nabijati na nos, davati neke loše viceve o travi( i to ljudi koji su stalno na nekim dijetama gdje bježe od kruha kao od sotone dok ja jedem kruh, tjesteninu i sve ostalo osim mesa).Iz čista mira krenu s provokacijama, jednom mi je čak lik zalio krumpir koji se odvojeno pekao s masti iz mesa samo iz inata, što reći o takvima? I dok sam jela meso stalno sam slušala podjebavanja onih koji ne jedu, a nikad obratno.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To bi bila potraznja za mesom.
Ljudi su svejedi i jos su cudo pa su stvorili razne nacine da dodju do hrane.

Npr tehnologija koju upravo koristis je napravljena na ledjima jadnih ljudi iz treceg svijeta pa je analogno tvojem stavu da kupnjom rutera, racunala, mobitela i uopce koristenjem interneta, ti narucujes sustavno iskoristavanje sirotinje i djece iz treceg svijeta.
Nemoj biti licemjerna.

Uz to, nemoj svoditi temu na rat izmedju vegetarijanaca i svejeda.
Ovo uopće nije za usporediti kad je sva tehnička i tekstilna industrija smještena u tim zemljama i drugog izbora uopće nema, s druge strane izbora bezmesne prehrane je napretak.
kosjenka- is offline