Pogledaj jedan post
Old 04.07.2017., 07:58   #90
Kazes da zivis blizu Zagreba. Na Tresnjevackom placu je ducan za samoobranu. Elektroshoker je cca 500 kn. Ja bi si ga na tvom mjestu kupila jer ovo sto radi su prijetnje. I pokazala bi poruke policiji te trazila zabranu prilaska. I obavezno reci nekome. Ako sutis onda ispada kako je on bio do kraja divan, sigurno si ga provocirala kad je pukao.

Moj otac je maltretirao moju mamu. Nije pio, al u svemu drugome je bio slican ovome tvome. Kad je konacno smogla snage da ga ostavi, jos ju je godinama pratio na posao i prijetio joj, a meni, koja sam tada imala 16 govorio najodurnije gadosti o majci. Od oca sam na tjednoj bazi slusala kako su sve zene kurve. Godinama od srama nisam mogla ovo nikome ispricati, i danas samo dijelove zna moj suprug. Vecina oceve familije misli da sam kucka koja je ostavila ostarjelog oca koji mi je dao sve. Al i oni su supci pa me odavno nije briga sto misle niti imam ikakve kontakte s njima.

Makni se na tjedan dva ak mozes. Promjeni broj, promjeni stan ak iznajmljujes ili barem promjeni bravu, useli sa nekime i ovog prijavi i budi sretna da si se izvukla iz pakla. Ne citaj sranja koja ti pise, on to ne zasluzuje, a tebi ce samo nastetit. Ima krasnih muskaraca na svijetu, ak sam se ja uspjela izvuc iz obiteljske patolologije, mozes i ti.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom